X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

ID Mesh

Disain: Antonio Citterio 2010/2021

Lisainfo

Bränd

Disainer

Bränd

Disainer

Kirjeldus

ID Mesh on Vitra ID Chair Concept sarja töötool, mille Diamond Mesh võrkkangast seljatugi pakub ühteaegu nii polstri pehmust kui ka suurepärast õhuvahetust.

ID Mesh toolile on lisavarustusena saadaval nii peatugi kui ka jakihoidja, mistõttu tool sobib suurepäraselt juhitooliks.

Pöördtool on kontoritöötaja üks olulisemaid töövahendeid, mis mõjutab nii tema tervist kui ka tööjõudlust. Töötajate vajadused erinevad aga nii funktsionaalsuse, kohandatavuse, tööasendite kui ka esteetilise aspekti osas.

Just seda silmas pidades on Vitra loonud ID Chair Concept kontoritoolide sarja. Sarnase konstruktsiooniga ning kas FlowMotion või ProMatic mehhanismil põhinevad bürootoolid moodustavad visuaalselt ühtse terviku, võimaldades siiski enam kui 8000 erinevat kohandust – alates käetugedest ja jalgadest kuni mitmesuguste kattematerjalideni välja.

Lisavarustusena on töötoolile saadaval Clima Seat materjalist vahekiht, mis tagab polstri hea õhuvahetuse ning juhib niiskuse kehast eemale. Clima Seatiga varustatud tool suudab pakkuda mugavaid istumistingimusi kuni kaheksa korda kauem kui tavapärase polstriga kontoritoolid.

Zürichi Tehnikaülikooli biomehaanika instituudi korraldatud uuring kinnitas, et ID-sarja toolide intuitiivne ja kasutaja kehamassile reageeriv kiigemehhanism aktiviseerib keha tüvilihaseid, mis mõjutab positiivselt ainevahetust ning stabiliseerib selgroogu. ID-toolide pakutav „aktiivne“ istumisviis aitab aegsasti ennetada kontoritööst tingitud terviseprobleemide teket.

ID Mesh töötooli juurde sobib ideaalselt ID Mesh Visitor klienditool.

Lisainfo

Bränd

Disainer

ID sarja toolide kataloog

PDF 5 MB

CAD - SKP

ZIP 6 MB

CAD - DWG

ZIP 5 MB